Bulovka Medical & Business Centre nabízí k pronájmu moderní prostory pro lékaře

13. 12. 2019

Hledáte nové prostory pro svou ordinaci v Praze? Láká vás moderní prostředí, a přitom dobrá dostupnost autem i MHD? A co takhle mít na dosah i další specialisty? Pak je Bulovka Medical & Business Centre místem přesně pro vás.

Nově zrekonstruovaný původně administrativní objekt v blízkosti Nemocnice Na Bulovce nabízí téměř 6500 m2 ploch k pronájmu jak pro stomatologické, tak lékařské ambulance, kanceláře i obchodní prostory. K dispozici je zde mimo jiné přes 50 parkovacích míst a 360 m2 skladových ploch. Objekt tvoří dva stavebně-technické celky – hlavní sedmipodlažní budova je ve 2. a 5. nadzemním podlaží propojena spojovací krytou chodbou s vedlejší „Dominantou“.

V přízemí objektu bude umístěna restaurace a lékárna, je zde také volný prostor pro komerční využití – například prodejnu zdravotnických potřeb či optiku. První patro je připraveno pro stomatologické ambulance. K pronájmu jsou zde ordinace, které mohou být i zařízené, nájemci budou mít k dispozici rentgen, kompletní zázemí pro personál, zubní hygienu a další související služby.

Druhé a třetí patro je určeno pro lékařské ambulance. Zhruba polovina druhého patra bude zařízena pro jednodenní angiochirurgické výkony, umístěna tu bude rovněž odběrová laboratoř. Zbylé ordinace jsou momentálně nabízeny k pronájmu – jejich cena se bude pohybovat od 12 eur za m2 a měsíc. Čtvrté až šesté patro tvoří kanceláře, kterou jsou již částečně obsazené. Cena jejich pronájmu začíná na 9,50 eur za m2 a měsíc.

Pro všechny lékaře, kteří v tomto objektu najdou místo pro své praxe, bude bezesporu výhodou těsná blízkost Nemocnice Na Bulovce. Bulovka Medical & Business Centre sídlí na adrese Chlumčanského 497, Praha 8 – Libeň.

Více informací nejen o podmínkách pronájmu zájemci získají na webu www.bulovkabc.cz nebo na telefonních číslech +420 731 639 621 / +420 724 258 007, případně na e-mailové adrese info@bulovkabc.cz.

PRKurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se