Slovo nakladatele


Autoři: E. Skalková
Vyšlo v časopise: Vnitř Lék 2005; 51(1): 10

Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych Vás i já přivítala nad stránkami časopisu Vnitřní lékařství. Nakladatelství Medica Publishing and Consulting se dostalo cti spolupracovat s Českou lékařskou společností J.E. Purkyně, Českou internistickou společností a Slovenskou internistickou spoločnosťou při vydávání tohoto časopisu. Tato změna, jak doufám, bude mít pro Vás, čtenáře, zajímavý a důležitý přínos: naší snahou je připravovat pro Vás moderní informační médium, které Vám bude přinášet nejnovější poznatky z interního lékařství a které bude mít (respektive již má) také elektronickou podobu. Na webových stránkách www.vnitrnilekarstvi.cz najdete obsahy jednotlivých čísel a souhrny článků, a také možnost vyhledávání pomocí klíčových slov a jmen autorů. Samozřejmostí je elektronická objednávka a možnost elektronické komunikace s redakcí. Na stránkách naleznete také informace České internistické společnosti, oznámení o konání odborných akcí a zajímavé internetové odkazy. Již v tomto vydání naleznete nové pravidelné rubriky, počítáme i se zavedením rubriky ohlasy čtenářů. Cílem všech, kteří se na vydávání Vnitřního lékařství podílejí, je dodat mu novou dimenzi, vytvořit plnohodnotný edukační zdroj, a to nejen pro internisty.

V roce 2005 pro Vás připravíme také jednooborově zaměřená suplementa, která od nás obdržíte jako bonus zdarma.

Změna nakladatele a vydávání časopisu i v elektronické podobě s sebou nutně nese i několik technických změn. Jak jste si jistě všimli, Vnitřní lékařství je tištěno v nesrovnatelně vyšší grafické i polygrafické kvalitě, má větší stranový rozsah a má elektronickou podobu. Přesto zůstává výše předplatného pro rok 2005 stejná jako v roce 2004. Abychom mohli kvalitně vést databázi předplatitelů a identifikovat Vaše platby, je třeba, abyste potvrdili svůj zájem Vnitřní lékařství i nadále odebírat. Každý předplatitel dostane variabilní symbol, který bude sloužit jako jednoznačný identifikační znak provedení platby za předplatné, a současně jako přístupové heslo k plným textům článků na webových stránkách. Potvrzení můžete provést přes internet – obratem Vám bude doručeno potvrzení registrace a variabilní symbol. V případě, že již variabilní symbol máte (našli jste ho na objednací kartě v říjnovém suplementu), můžete svoji registraci provést e mailem, poštou nebo telefonicky.

Vážení čtenáři, dovolte mi, abych Vám za nakladatelství Medica Publishing and Consulting do roku 2005 popřála mnoho zajímavých a podnětných chvil nejen s časopisem Vnitřní lékařství.

PhDr. Eliška Skalková

vedoucí redakce Medica Publishing and Consulting


Štítky
Diabetologie Endokrinologie Interní lékařství
Článek Úvodník

Článek vyšel v časopise

Vnitřní lékařství

Číslo 1

2005 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle
Kurzy

Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova

Využití sitagliptinu a vildagliptinu a jejich kombinací s metforminem v léčbě DM 2. typu
nový kurz
Autoři: MUDr. Jan Vachek, MHA

Progredující fibrotizující intersticiální plicní procesy
Autoři: doc. MUDr. Martina Doubková, Ph.D., MUDr. Ladislav Lacina, MUDr. Ivana Janíčková, prim. MUDr. Lucie Valentová Bartáková

Možnosti využití genetického testování pro terapii alopecie
Autoři: Nadezhda Vidolová Brabcová, M.D.

Léčba neuropatické bolesti – manuál, kdy léčit a kdy poslat ke specialistovi
Autoři: MUDr. Dana Halbichová

Depresivní porucha v gerontopsychiatrii
Autoři: doc. MUDr. Martina Zvěřová, Ph.D.

Všechny kurzy
Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se