Slovo nakladatele


Autoři: E. Skalková
Vyšlo v časopise: Vnitř Lék 2005; 51(1): 10

Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych Vás i já přivítala nad stránkami časopisu Vnitřní lékařství. Nakladatelství Medica Publishing and Consulting se dostalo cti spolupracovat s Českou lékařskou společností J.E. Purkyně, Českou internistickou společností a Slovenskou internistickou spoločnosťou při vydávání tohoto časopisu. Tato změna, jak doufám, bude mít pro Vás, čtenáře, zajímavý a důležitý přínos: naší snahou je připravovat pro Vás moderní informační médium, které Vám bude přinášet nejnovější poznatky z interního lékařství a které bude mít (respektive již má) také elektronickou podobu. Na webových stránkách www.vnitrnilekarstvi.cz najdete obsahy jednotlivých čísel a souhrny článků, a také možnost vyhledávání pomocí klíčových slov a jmen autorů. Samozřejmostí je elektronická objednávka a možnost elektronické komunikace s redakcí. Na stránkách naleznete také informace České internistické společnosti, oznámení o konání odborných akcí a zajímavé internetové odkazy. Již v tomto vydání naleznete nové pravidelné rubriky, počítáme i se zavedením rubriky ohlasy čtenářů. Cílem všech, kteří se na vydávání Vnitřního lékařství podílejí, je dodat mu novou dimenzi, vytvořit plnohodnotný edukační zdroj, a to nejen pro internisty.

V roce 2005 pro Vás připravíme také jednooborově zaměřená suplementa, která od nás obdržíte jako bonus zdarma.

Změna nakladatele a vydávání časopisu i v elektronické podobě s sebou nutně nese i několik technických změn. Jak jste si jistě všimli, Vnitřní lékařství je tištěno v nesrovnatelně vyšší grafické i polygrafické kvalitě, má větší stranový rozsah a má elektronickou podobu. Přesto zůstává výše předplatného pro rok 2005 stejná jako v roce 2004. Abychom mohli kvalitně vést databázi předplatitelů a identifikovat Vaše platby, je třeba, abyste potvrdili svůj zájem Vnitřní lékařství i nadále odebírat. Každý předplatitel dostane variabilní symbol, který bude sloužit jako jednoznačný identifikační znak provedení platby za předplatné, a současně jako přístupové heslo k plným textům článků na webových stránkách. Potvrzení můžete provést přes internet – obratem Vám bude doručeno potvrzení registrace a variabilní symbol. V případě, že již variabilní symbol máte (našli jste ho na objednací kartě v říjnovém suplementu), můžete svoji registraci provést e mailem, poštou nebo telefonicky.

Vážení čtenáři, dovolte mi, abych Vám za nakladatelství Medica Publishing and Consulting do roku 2005 popřála mnoho zajímavých a podnětných chvil nejen s časopisem Vnitřní lékařství.

PhDr. Eliška Skalková

vedoucí redakce Medica Publishing and Consulting


Štítky
Diabetologie Endokrinologie Interní lékařství
Článek Úvodník

Článek vyšel v časopise

Vnitřní lékařství

Číslo 1

2005 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle

Tomuto tématu se dále věnují…


Kurzy

Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova

Zánětlivá bolest zad a axiální spondylartritida – Diagnostika a referenční strategie
nový kurz
Autoři: MUDr. Monika Gregová, Ph.D., MUDr. Kristýna Bubová

Inhibitory karboanhydrázy v léčbě glaukomu
Autoři: as. MUDr. Petr Výborný, CSc., FEBO

Příběh jedlé sody
Autoři: MUDr. Ladislav Korábek, CSc., MBA

Krvácení v důsledku portální hypertenze při jaterní cirhóze – od pohledu záchranné služby až po závěrečný hepato-gastroenterologický pohled
Autoři: PhDr. Petr Jaššo, MBA, MUDr. Hynek Fiala, Ph.D., prof. MUDr. Radan Brůha, CSc., MUDr. Tomáš Fejfar, Ph.D., MUDr. David Astapenko, Ph.D., prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D.

Rozšíření možností lokální terapie atopické dermatitidy v ordinaci praktického lékaře či alergologa
Autoři: MUDr. Nina Benáková, Ph.D.

Všechny kurzy
Kurzy Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se