Představujeme nové členy mezinárodní redakční rady


Vyšlo v časopise: Gastroent Hepatol 2012; 66(3): 159

Jerome D. Wyae, MD, F.A.C.P.


Jerome Waye je profesorem v Mount Sinai-NYU Health Center. V Mount Sinai a Lenox Hill Hospital v New Yorku vede kliniku gastrointestinální endoskopie. Je průkopníkem ve vývoji kolonoskopických technik. Je prezidentem American Society for Gastrointestinal Endoscopy a American College of Gastroenterology a v současné době také pokladníkem a předsedou vzdělávací komise OMED (World Organization of Digestive Endoscopy). Je členem redakčních rad několika časopisů a mezinárodním editorem Gastrointestinal Endoscopy. Jsme velmi potěšeni, že tuto významnou osobnost můžeme zařadit do mezinárodní redakční rady časopisu Gastroenterologie a hepatologie.

Prof. Dr. Walter Reinisch


Narozen 1963 ve Vídni. Působí na pracovišti Medizinische Universitätsklinik für Innere Medizin III, Klinische Abteilung für Gastroenterologie und Hepatologie ve Vídni. V 2003 se stal profesorem vnitřního lékařství. V roce 2001 byl jedním ze zakladatelů ECCO (European Crohn’s Colitis Organization), v letech 2001–2005 byl pokladníkem a členem vedoucí rady ECCO. 2004–2008 členem vědecké komise ECCO, v rámci UEGF (European Gastroenterology Federation) byl zodpovědný za program IBD na UEGW (United European Gastro­enterology Week). Od 2006 předseda rakouské skupiny pro výzkum IBD. Od 2007 je koeditorem časopisu Journal of Crohn and Colitis. V 2010 se stal čestným členem ECCO a od 2011 je členem vědecké komise ECCO.


Štítky
Dětská gastroenterologie Gastroenterologie a hepatologie Chirurgie všeobecná

Článek vyšel v časopise

Gastroenterologie a hepatologie

Číslo 3

2012 Číslo 3

Nejčtenější v tomto čísle

Tomuto tématu se dále věnují…


Kurzy

Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova

Příběh jedlé sody
nový kurz
Autoři: MUDr. Ladislav Korábek, CSc., MBA

Krvácení v důsledku portální hypertenze při jaterní cirhóze – od pohledu záchranné služby až po závěrečný hepato-gastroenterologický pohled
Autoři: PhDr. Petr Jaššo, MBA, MUDr. Hynek Fiala, Ph.D., prof. MUDr. Radan Brůha, CSc., MUDr. Tomáš Fejfar, Ph.D., MUDr. David Astapenko, Ph.D., prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D.

Rozšíření možností lokální terapie atopické dermatitidy v ordinaci praktického lékaře či alergologa
Autoři: MUDr. Nina Benáková, Ph.D.

Léčba bolesti v ordinaci praktického lékaře
Autoři: MUDr. PhDr. Zdeňka Nováková, Ph.D.

Revmatoidní artritida: včas a k cíli
Autoři: MUDr. Heřman Mann

Všechny kurzy
Kurzy Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se