Virtuální čekárna

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

pro všechny praktické lékaře a jejich pacienty jsme spojili síly dvou našich osvědčených projektů uLékaře.cz a proLékaře.cz a vytvořili jsme Virtuální čekárnu České republiky

Jedná se o jednoduchý, inovativní a bezpečný nástroj, který umožňuje praktickým lékařům pro dospělé i praktickým lékařům pro děti a dorost odkudkoliv a kdykoliv řešit s jejich registrovanými pacienty jejich zdravotní problémy online a v čase, který si sami určí.

Pokud se chcete do Virtuální čekárny zapojit, přihlaste se nejprve svým e-mailem a heslem na webu proLékaře.cz, popřípadě se zaregistrujte.

Chcete vědět, jak Virtuální čekárna funguje a jaké jsou její výhody? Podívejte se na naše video nebo si přečtěte náš článek.

Virtuální čekárna funguje online, k přístupu k ní není třeba instalovat žádný software, je jednoduše dostupná z mobilu nebo počítače, a navíc je v této době díky našim partnerům pro lékaře ZDARMA.

Máte nějaký dotaz či nápad na zlepšení? Potřebujete poradit s registrací? Napište nám e-mail na adresu lekar@virtualnicekarna.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 725 441 263. 

Podpořili nás
Logo ČLS Logo MZČR

Děkujeme partnerům
Logo České Spořitelny

Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se