-
Články
Top novinky
Reklama- Vzdělávání
- Časopisy
- Témata
Top novinky
Reklama- Kongresy
- Videa
- Podcasty
Nové podcasty
Reklama- Volná místa
Doporučené pozice
Reklama- Praxe
Top novinky
ReklamaSérie videorozhovorů: Přínos sekvenční léčby schizofrenie, 3. díl – doc. MUDr. Martin Anders, Ph.D.
2. 12. 2024
Abyste mohli shlédnout toto video, musíte povolit cookies.
Líbil se Vám článek? Rádi byste se k němu vyjádřili? Napište nám − Vaše názory a postřehy nás zajímají. Zveřejňovat je nebudeme, ale rádi Vám na ně odpovíme.
Štítky
Dětská psychiatrie Interní lékařství Kardiologie Praktické lékařství pro dospělé Psychiatrie
KongresyOdborné události ze světa medicíny
23. 4.Konference Etické a právní aspekty péče o duševní zdraví se zaměřuje na klíčové dilema současné psyc...
Všechny kongresy
Nejčtenější tento týden- Diagnostika idiopatické plicní fibrózy krok za krokem v interaktivní kazuistice
- VIDEO: Sekvence léčby mCRC v reálné praxi – význam kombinace FTD/TPI + BEVA ve 3. linii po limitované odpovědi na předchozí modality
- VIDEO: Čas je mozek – měníme život lidí s epilepsií
- Ergoterapie u spondylartritid: Jak pomoci pacientům zvládat každodenní život
- VIDEO: Jak bezpečně udržet pacienta v léčbě − význam růstových faktorů v moderní onkologii
Mohlo by vás zajímat- VIDEO: Antikoagulační léčba dle guidelines při stávajících úhradových podmínkách - jak na to?
- Studie TRANSITION: Sakubitril/valsartan u ADHF
- VIDEO: 18. česko-slovenský psychiatrický sjezd
- Cesta pacienta s CHOPN
- Cesta pacienta s CHOPN
- VIDEO: Neodolpasse – přínos pro hospitalizované i ambulantní pacienty
Přihlášení#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#Zapomenuté hesloZadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
- Vzdělávání
