VIDEO: Management kožní toxicity
Proč se u pacientů léčených pro metastatický kolorektální karcinom inhibitory EGFR objevuje kožní toxicita a jak si s ní poradit?
Aktuální poznatky v novém videoeditorialu přiblížil a svými zkušenostmi z praxe doplnil MUDr. Stanislav Batko z Onkologické kliniky 2. LF UK a FN Motol v Praze. V závěru 10minutového videa komentuje také studii VALENTINO, jež otestovala potenciál rozšířené genetické analýzy pro identifikaci pacientů, kteří mohou profitovat z léčby panitumumabem.
Líbil se Vám článek? Rádi byste se k němu vyjádřili? Napište nám − Vaše názory a postřehy nás zajímají. Zveřejňovat je nebudeme, ale rádi Vám na ně odpovíme.
Štítky
OnkologieKongresy
Odborné události ze světa medicíny
Všechny kongresy
Nejčtenější tento týden
- Prof. Michal Vrablík: Nová hypolipidemika mohou zabránit recidivě infarktu – a systémově se vyplatí
- XXXVII. OHD: Pro management CML má zásadní význam mutační analýza. Jak se promítá do léčby?
- VIDEO KAZUISTIKA: Použití přípravku Vectibix v praxi
- Aplikovat Buccolam není žádný hlavolam
- VIDEOEDITORIAL: Postup přípravy extraktu z léčebného konopí Naxiva Panaxol pro lékárníky
Mohlo by vás zajímat
- VIDEO: Co brzdí diagnostiku karcinomu ovarií a jaká je jeho optimální léčba?
- Záznam živého přenosu: Imunoterapie u tnbc
- VIDEO: 2. díl Nových doporučených postupů pro diagnostiku a léčbu ovariálního karcinomu - pokročilá stadia a recidivující onemocnění
- VIDEO: Nové doporučené postupy pro diagnostiku a léčbu ovariálního karcinomu
- Změna paradigmatu v léčba mRCC po vstupu imunoterapie
- VIDEO KAZUISTIKA: Použití přípravku Vectibix v praxi