-
Články
- Vzdělávání
- Časopisy
Top články
Nové číslo
- Témata
- Kongresy
- Videa
- Podcasty
Nové podcasty
Reklama- Kariéra
Doporučené pozice
Reklama- Praxe
Autorská soutěž praktické gynekologie
O nejlepší článek v roce 2008
Vyšlo v časopise: Prakt Gyn 2008; 12(4): 197
Redakční rada časopisu Praktická gynekologie spolu s vydavatelem,společností Medica Healthworld, a. s. vyhlašuje autorskou soutěž
O nejlepší článek v roce 2008
Podmínky soutěže:
- Soutěž bude mít dvě kategorie: Původní nebo přehledná práce (bude omezena věkem autora – pouze autoři narození v roce 1973 a později) Kazuistika (bez věkového omezení)
- Do soutěže budou automaticky zařazeny všechny dosud nepublikované původní práce, přehledné práce a kazuistiky, otištěné v 12. ročníku Praktické gynekologie v roce 2008 v sešitech 1–4, podle kritérií uvedených v bodech 1 a 7.
- Práce budou hodnoceny členy redakční rady.
- Hlavními kritérii hodnocení budou odborná úroveň, originalita a přínos zveřejněných údajů a technická úroveň grafických a obrazových příloh.
- Pořadí prací v jednotlivých kategoriích bude stanoveno dle bodového skóre.
- Ceny v částce 10 000 Kč pro kategorii Původní nebo přehledná práce a 5 000 Kč pro kategorii Kazuistika jsou sponzorovány společností Pfizer, spol. s r. o.
- Do soutěže nebudou zařazeny příspěvky členů redakční rady.
- Vyhlášení výsledků a slavnostní předání cen zástupcem sponzora společnosti Pfizer, spol. s r. o. proběhne na Česko-slovenské konferenci reprodukční gynekologie v listopadu 2008 v Brně.
Pokyny pro autory naleznete na www.praktickagynekologie.cz. Příspěvky zasílejte k recenznímu řízení na adresu vedoucího redaktora PG rhudecek@fnbrno.cz.
Štítky
Dětská gynekologie Gynekologie a porodnictví Reprodukční medicína
Článek vyšel v časopisePraktická gynekologie
Nejčtenější tento týden
2008 Číslo 4- Nostiriazyn – spolehlivá 1. volba u nekomplikovaných infekcí močových cest
- S doc. Janou Hirmerovou o tromboprofylaxi v břišní či onkologické chirurgii a jak k ní správně přistupovat
- INTERAKTIVNÍ KAZUISTIKA: Žilní trombóza v graviditě
- Horní limit denní dávky vitaminu D: Jaké množství je ještě bezpečné?
- Incidence asymptomatické hluboké žilní trombózy po totální endoprotéze kyčle a účinnost enoxaparinu v tromboprofylaxi
-
Všechny články tohoto čísla
- Úvodní slovo
-
Autorská soutěž praktické gynekologie
O nejlepší článek v roce 2008 - Edukační kazuistika
- Edukační kazuistika
- Faktory ovlivňující vaginální eumikrobii
- Chlamydie patogenní pro člověka – význam pro gynekologicko‑porodnickou a urologickou praxi
- Bakteriální vaginóza a význam acidifikace poševního prostředí
- Možnosti paliativní terapie tumoru ovaria
- Možnosti objektivizace akutního klimakterického syndromu
- Identifikácia markerov proliferačnej aktivity v karcinóme endometria
- Program postgraduálního a celoživotního vzdělávání v gynekologii a porodnictví na rok 2009
- Praktická gynekologie
- Archiv čísel
- Aktuální číslo
- Informace o časopisu
Nejčtenější v tomto čísle- Bakteriální vaginóza a význam acidifikace poševního prostředí
- Faktory ovlivňující vaginální eumikrobii
- Identifikácia markerov proliferačnej aktivity v karcinóme endometria
- Možnosti paliativní terapie tumoru ovaria
Kurzy
Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova
Autoři: prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c., doc. MUDr. Václav Vyskočil, Ph.D., MUDr. Petr Kasalický, CSc., MUDr. Jan Rosa, Ing. Pavel Havlík, Ing. Jan Adam, Hana Hejnová, DiS., Jana Křenková
Autoři: MUDr. Irena Krčmová, CSc.
Autoři: MDDr. Eleonóra Ivančová, PhD., MHA
Autoři: prof. MUDr. Eva Kubala Havrdová, DrSc.
Všechny kurzyPřihlášení#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#Zapomenuté hesloZadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
- Vzdělávání