Zpráva pro předplatitele našich časopisů


Vyšlo v časopise: Česká stomatologie / Praktické zubní lékařství, ročník 112, 2012, 2, s. 35
Kategorie: Editorial

Vážení předplatitelé,

naše redakce, ve spolupráci s internetovou databází MeDitorial, která mimo jiné pro lékaře zajišťuje na českém a slovenském internetu digitalizované obsahy medicínských časopisů vydavatelů ČLS JEP, Ambit, Farmakon aj., vám nabízí možnost sledovat plné texty našich časopisů, a to jak právě vydaných čísel, tak výběr z archivu, který obsahuje ročníky do roku 1998.

Postup registrace do databáze MeDitorial:

Registrujete se na www.prolekare.cz/registrace, postupujete podle pokynů „jak na registraci, proč se registrovat, jak vložit registrační (aktivační) kód“, který je vytištěn na posledním řádku doručovací adresy na obalu zaslaného časopisu (viz obrázek). Po odeslání registračního formuláře přijde na vaši emailovou adresu ověřovací mail, jehož potvrzením se vaše registrace uskuteční.

Po registraci si uživatelským jménem a heslem (která jste si předtím sami zvolili) otevřete stránku www.prolekare.cz → Můj profil a upravíte jej, pak → Moje časopisy a zde vložíte předplatitelský kód. Doporučujeme po otevření stránky zaškrtnout okénko „zapamatovat uživatele“, pak se nebudete muset při každém otevření stránky přihlašovat.

V případě potřeby se obraťte na: info@prolekare.cz

Čtenáři bez předplatného se mohou rovněž zaregistrovat a sledovat souhrny článků našich časopisů, plné texty jsou pak pro ně k dispozici až po dvanácti měsících.

Autorům, kteří publikují v našich časopisech připomínáme, že s aktualizovanými Pokyny pro autory je možné se seznámit též na webové adrese: www.prolekare.cz/ceska-stomatologie-pokyny.

Redakce


Štítky
Chirurgie maxilofaciální Ortodoncie Stomatologie

Článek vyšel v časopise

Česká stomatologie / Praktické zubní lékařství

Číslo 2

2012 Číslo 2
Nejčtenější tento týden
Nejčtenější v tomto čísle
Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se