Editorial


Vyšlo v časopise: Čes. Gynek.2013, 78, č. 1 s. 3
Kategorie: Editorial

Vážení kolegové, milí čtenáři,

časopis Česká gynekologie je vaším odborným průvodcem, zdrojem informací a zrcadlem společenského dění v naší odbornosti již řadu desetiletí, během nichž prodělal několik menších a několik zásadních změn. Právě v současné chvíli prochází dosti zásadní změnou, která souvisí se změnou nakladatele u všech časopisů vydávaných pod hlavičkou České lékařské společnosti JEP. Sluší se na tomto místě poděkovat jménem redakční rady dosavadnímu týmu Nakladatelského a tiskového střediska za odvedenou práci a úsilí věnované vydávání našeho časopisu. Současně věříme, že spolupráce s novým nakladatelem, kterým byla vedením ČLS JEP vybrána Mladá fronta a. s., povede nejen ke sjednocení grafického vzhledu všech časopisů ČLS JEP a k lepším ekonomickým výsledkům, ale i k dalšímu posunu směrem k profesionalizaci všech služeb souvisejících s vydáváním časopisu Česká gynekologie.

Redaktorský tým se i v souvislosti s uvedenou změnou snaží co nejdříve zavést elektronický redakční systém, který by využíval právě nové smluvně vzniklé nakladatelské zázemí a do značné míry by zjednodušil a zrychlil redakci všech prací odeslaných ke zveřejnění v České gynekologii. Redakce současně stále nespouští ze zřetele snahu o získání impakt faktoru pro časopis, i když je zřejmé, že jde o obtížný běh na dlouhou trať.

I nadále pokračujeme ve snaze o postupnou širší prezentaci klinických pracovišť v oboru gynekologie a porodnictví v České republice a v aktuálním čísle dostala prostor klinika olomoucká.

S přáním mnoha úspěchův novém roce

Prof. MUDr. Radovan Pilka, Ph.D.

vedoucí redaktor

Doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.

zástupce vedoucího redaktora


Štítky
Dětská gynekologie Gynekologie a porodnictví Reprodukční medicína

Článek vyšel v časopise

Česká gynekologie

Číslo 1

2013 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle

Tomuto tématu se dále věnují…


Kurzy

Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova

Krvácení v důsledku portální hypertenze při jaterní cirhóze – od pohledu záchranné služby až po závěrečný hepato-gastroenterologický pohled
nový kurz
Autoři: PhDr. Petr Jaššo, MBA, MUDr. Hynek Fiala, Ph.D., prof. MUDr. Radan Brůha, CSc., MUDr. Tomáš Fejfar, Ph.D., MUDr. David Astapenko, Ph.D., prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D.

Rozšíření možností lokální terapie atopické dermatitidy v ordinaci praktického lékaře či alergologa
Autoři: MUDr. Nina Benáková, Ph.D.

Léčba bolesti v ordinaci praktického lékaře
Autoři: MUDr. PhDr. Zdeňka Nováková, Ph.D.

Revmatoidní artritida: včas a k cíli
Autoři: MUDr. Heřman Mann

Jistoty a nástrahy antikoagulační léčby aneb kardiolog - neurolog - farmakolog - nefrolog - právník diskutují
Autoři: doc. MUDr. Štěpán Havránek, Ph.D., prof. MUDr. Roman Herzig, Ph.D., doc. MUDr. Karel Urbánek, Ph.D., prim. MUDr. Jan Vachek, MUDr. et Mgr. Jolana Těšínová, Ph.D.

Všechny kurzy
Kurzy Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se