XII. hradecké pediatrické dny
Vyšlo v časopise:
Čes-slov Pediat 2010; 65 (7-8): 488.
Kategorie:
Zprávy
19.–20. listopadu 2010
Hradec Králové
Dětská klinika FN a LF v Hradci Králové pořádá letos již podvanácté odborné sympozium pro lékaře i sestry. Setkání proběhne 19.–20. 11. (pátek – sobota) v kongresovém centru Aldis.
Program zahrnuje současné poznatky o prevenci, diagnostice a terapii celé šíře dětských onemocnění, zazní zde také zajímavé kazuistiky.
Motto letošních pediatrických dnů zní: „Co dělat při podezření na...“
Lékařská a sesterská sekce bude mít společné i oddělené odborné bloky. Aktivní účastníci mají vstup zdarma.
Příjem abstrakt a přihlášky k pasivní účasti za zvýhodněnou cenu – vše do 30. 9. 2010.
Akce bude zařazena do systému postgraduálního vzdělávání ČLK. Možnost přihlášky a bližší údaje – viz www.nucleus.cz (Aktuální akce – XII. hradecké pediatrické dny).
Kontakt
na odborný program:
prof. MUDr. Milan Bayer, CSc.;
tel.
495 832 840; mail: bayerm@lfhk.cuni.cz
Štítky
Neonatologie Pediatrie Praktické lékařství pro děti a dorostČlánek vyšel v časopise
Česko-slovenská pediatrie
2010 Číslo 7-8
- Jak si vede erdostein v kombinacích s antibiotiky?
- Efektivita kartáčku Sonicare For Kids u dětí předškolního věku
- Management péče o těhotné a kojící ženy s HAE v kostce
-
Všechny články tohoto čísla
- Udělení Brdlíkovy ceny
- Klinické příznaky a laboratorní data u 75 dětí s neonatální manifestací mitochondriálního onemocnění: návrh diagnostických algoritmů
- XXVII. sjezd českých a slovenských alergologů a klinických imunologů
- Význam dynamiky sérologií a PCR diagnostiky k pravděpodobnosti vrozené toxoplazmózy u dětí séropozitivních matek
- Výsledky molekulárně genetického vyšetření pacientů Dětské lipidové poradny Fakultní nemocnice Olomouc v rámci projektu MedPed
- Analýza očkovania detskej populácie proti kliešťovej encefalitíde v Slovenskej republike za roky 1997 až 2009
- Současné možnosti léčby hyperfenylalaninémie
- Hodnotenie elasticity cievnej steny v detskom veku metódou merania rýchlosti pulznej vlny
- Revidovaný doporučený postup při diagnostice, léčbě a prevenci alergie na bílkovinu kravského mléka
- Konference myoskeletální medicíny
- 9. celostátní konference Dětská pneumologie
- Vzdělávací akce IPVZ – 2. pololetí 2010
- XII. hradecké pediatrické dny
- Česko-slovenská pediatrie
- Archiv čísel
- Aktuální číslo
- Informace o časopisu
Nejčtenější v tomto čísle
- Současné možnosti léčby hyperfenylalaninémie
- Revidovaný doporučený postup při diagnostice, léčbě a prevenci alergie na bílkovinu kravského mléka
- Hodnotenie elasticity cievnej steny v detskom veku metódou merania rýchlosti pulznej vlny
- Klinické příznaky a laboratorní data u 75 dětí s neonatální manifestací mitochondriálního onemocnění: návrh diagnostických algoritmů
Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova
Mazová zátka a její řešení
nový kurzVšechny kurzy