Nová primářka Dermatovenerologické kliniky UK 2. LF a FN Na Bulovce


Vyšlo v časopise: Čes-slov Derm, 83, 2008, No. 6, p. 318
Kategorie: Oznámení

Prim. MUDr. Naděžda Vojáčková

se narodila 18. 5. 1968 v Liberci a po absolvování gymnázia studovala v letech 1986–1993 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci pracovala krátce v Nemocnici s poliklinikou Vysočany. V roce 1995 nastoupila do Fakultní nemocnice Na Bulovce na Dermatovenerologickou kliniku 2. lékařské fakulty UK. Na klinice pracovala nejprve jako sekundární lékař, později se stala vedoucím lůžkového oddělení. V době přemístění kliniky do Fakultní nemocnice v Motole zastávala funkci zástupce primáře.

jp_2404_f_1
jp_2404_f_1

V roce 1997 složila 1. atestaci a v roce 2001 2. atestaci v oboru dermatovenerologie. V roce 1999 absolvovala lymfologický kurz. Její odborná činnost je zaměřena na dermatologicku onkologii a lymfologii. Řadu let vede melanomovou poradnu a věnuje se problematice i jiných kožních nádorů. Je vedoucím lékařem lymfologického centra, které poskytuje komplexní péči pacientům s lymfedémem.

Publikuje v odborných časopisech a přednáší na sympoziích a kongresech. Je členkou České dermatologické společnosti, Lymfologické a Flebologické společnosti, Evropské akademie dermatovenerologie.


Štítky
Dermatologie Dětská dermatologie

Článek vyšel v časopise

Česko-slovenská dermatologie

Číslo 6

2008 Číslo 6

Nejčtenější v tomto čísle
Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se