-
Články
Top novinky
Reklama- Vzdělávání
- Časopisy
Top články
Nové číslo
- Témata
Top novinky
Reklama- Kongresy
- Videa
- Podcasty
Nové podcasty
Reklama- Kariéra
Doporučené pozice
Reklama- Praxe
Top novinky
ReklamaEditorial
Vyšlo v časopise: Prakt Gyn 2016; 20(Supplementum): 2
Kategorie: XXV. česká urogynekologie: editorial
Vážené kolegyně a vážení kolegové,
zahajujeme jubilejní XXV. českou urogynekologii 2016, všeobecně známou jako „Mělník“, konanou již po šesté v Praze. Na vysvětlenou pro mladší kolegy a kolegyně připomínáme, že naše každoroční urogynekologická setkání začala prvý čtvrtek prosince 1991 ve městě na soutoku Labe a Vltavy a od té doby se tento název vžil pro tradiční setkání gynekologů, urologů a dalších zainteresovaných vždy první prosincový čtvrtek. Popularita a zájem učinily z „Mělníka“ vyhledávanou odbornou akci, která postupně získala charakter národní konference, často s mezinárodní účastí.
Dovolte, abychom poděkovali všem za účast, zejména pak aktivním účastníkům a sponzorům našeho setkání. Rádi Vám předkládáme abstrakta třicítky odborných sdělení, jako ostatně každý rok. Věříme, že budou dobrou orientací v současné urogynekologické problematice, stejně tak jako je konference každoroční výměnou poznatků v našem oboru.
Příští rok vstupujeme do druhého čtvrtstoletí a pevně doufáme, že se 25 let tradice podaří dále zachovat. Je nám proto ctí Vás všechny co nejsrdečněji pozvat na XXVI. českou urogynekologii , která by se dle zvyklostí měla konat 7. prosince 2017.
Je konec roku a čas předvánoční a proto dovolte na závěr popřát Vám všem klidné prožití Vánoc a šťastný a spokojený Nový rok 2017, plný štěstí, zdraví a pohody.
Za vědecký a organizační výbor
Jan Zmrhal
Štítky
Dětská gynekologie Gynekologie a porodnictví Reprodukční medicína
Článek vyšel v časopisePraktická gynekologie
Nejčtenější tento týden
2016 Číslo Supplementum- Infekce močových cest u dospělých – mezery v současných guidelines a doporučení pro klinickou praxi
- Isoprinosin je bezpečný a účinný v léčbě pacientů s akutní respirační virovou infekcí
- Horní limit denní dávky vitaminu D: Jaké množství je ještě bezpečné?
- Moje zkušenosti s Magnosolvem podávaným pacientům jako profylaxe migrény a u pacientů s diagnostikovanou spazmofilní tetanií i při normomagnezémii - MUDr. Dana Pecharová, neurolog
- Postupné vysazování inhibitorů protonové pumpy
Nejčtenější v tomto čísle-
BLOK V
OPERAČNÍ LÉČBA, KOMPLIKACE -
BLOK III
POROD A PÁNEVNÍ DNO -
BLOK II
FARMAKOTERAPIE, INFEKCE MOČOVÝCH CEST -
BLOK I
REHABILITACE, DIAGNOSTIKA, VARIA
Kurzy
Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova
Autoři: prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c., doc. MUDr. Václav Vyskočil, Ph.D., MUDr. Petr Kasalický, CSc., MUDr. Jan Rosa, Ing. Pavel Havlík, Ing. Jan Adam, Hana Hejnová, DiS., Jana Křenková
Autoři: MUDr. Irena Krčmová, CSc.
Autoři: MDDr. Eleonóra Ivančová, PhD., MHA
Autoři: prof. MUDr. Eva Kubala Havrdová, DrSc.
Všechny kurzyPřihlášení#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#Zapomenuté hesloZadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
- Vzdělávání