Editorial


Autoři: R. Hájek
Vyšlo v časopise: Klin Onkol 2012; 25(3): 155
Kategorie: Editorial

Vážení čtenáři,

když jsem díky rotujícímu mechanizmu zavedenému v redakční radě dostal za úkol napsat editorial časopisu Klinická onkologie pro letní číslo, dlouze jsem se nerozmýšlel. V tomto překotném tempu doby často schází prostor pro děkování a ocenění dobře vykonané práce. Kdo z řídících pracovníků to přirozeně umí, má velkou výhodu. Kdo to umí v běžném osobním životě, má rovněž výhodu. Takže chválit je prostě dobré. A pokud to až tak dobře neumíme, věřím v možný vývoj člověka. Můžeme se to naučit všichni. Musíme to však zkoušet.

Za redakční radu bych chtěl poděkovat všem autorům a spoluautorům, kteří přispívají do našeho časopisu. Zvláště děkuji těm zahraničním. Máme radost, že jich přibývá, tak jak je časopis Klinická onkologie stále viditelnější ve světě. Děkuji i čtenářům. Velké poděkování za čas strávený nad sepsáním kritických připomínek patří všem recenzentům. Peer review je náročný proces nezbytný k udržení kvality časopisu. A nemohu zapomenout poděkovat členům redakční rady. Díky jejich pozitivnímu přístupu mě práce v redakční radě více a více baví.

Vám všem hezké léto a dovolené ať dopadnou právě podle vašich představ. Klinickou onkologii si výjimečně nemusíte brát s sebou.

Za redakční radu Klinické onkologie

prof. MUDr. Roman Hájek, CSc.


Štítky
Dětská onkologie Chirurgie všeobecná Onkologie

Článek vyšel v časopise

Klinická onkologie

Číslo 3

2012 Číslo 3
Nejčtenější tento týden
Nejčtenější v tomto čísle
Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se