-
Články
Top novinky
Reklama- Vzdělávání
- Časopisy
Top články
Nové číslo
- Témata
Top novinky
Reklama- Kongresy
- Videa
- Podcasty
Nové podcasty
Reklama- Práce v oboru
Doporučené pozice
Reklama- Praktické
Top novinky
ReklamaXII. Ostravské dny forenzních věd
Vyšlo v časopise: Soud Lék., 60, 2015, No. 1, p. 8
Kategorie: Zpráva z konference
Ve dnech 1. – 3. 10. 2014 se v překrásném horském rekreačním středisku Sepetná v Ostravici konaly již tradiční, letos XXII. Ostravské dny forenzních věd. Již ve středu večer se sjela velká většina účastníků a kromě zasedání výboru České společnosti soudního lékařství a soudní toxikologie ČLS JEP bylo na programu úvodní vítací společenské setkání. Pošmourné deštivé počasí nezabránilo hladkému průběhu odborného programu, ve kterém zaznělo celkem 23 ústních a 10 posterových sdělení. Letošním nosným tématem byly nejzajímavější případy z praxe, přičemž žádné z prezentovaných českých i slovenských pracovišť se nechtělo nechat zahanbit a příspěvky byly velmi kvalitní. Nemalou část odborného fóra tvořili zástupci orgánů činných v trestním řízení, kteří svými aktivními příspěvky přispěli k multidisciplinárnímu charakteru setkání v Ostravici. Celkem 147 účastníků odjíždělo se slovy, že příští rok se Ostravských forenzních dnů jistě opět zúčastní, již známým termínem příštího ročníku je 7. - 9. 10. 2015.
Vojtíšek T., Smatanová M.
Štítky
Patologie Soudní lékařství Toxikologie
Článek vyšel v časopiseSoudní lékařství
2015 Číslo 1-
Všechny články tohoto čísla
- PLÁN ODBORNÝCH AKCÍ 2015 (2016)
- Experimentální bodné poranění
- Konfrontácia poznatkov o koncentrácii alkoholu v krvi a vo vydychovanom vzduchu
- Nekroptický případ hypoplázie/dysplázie mozku
- VI. ročník Mezinárodního kongresu úrazové chirurgie a soudního lékařství
- Pribudliny v alkoholických nápojoch a ich význam pre súdnolekárske posudzovanie opitosti
- XII. Ostravské dny forenzních věd
- Kritéria pro jmenování znalců pro obor zdravotnictví odvětví soudní lékařství
- Soudní lékařství
- Archiv čísel
- Aktuální číslo
- Informace o časopisu
Nejčtenější v tomto čísle- Kritéria pro jmenování znalců pro obor zdravotnictví odvětví soudní lékařství
- Nekroptický případ hypoplázie/dysplázie mozku
- Experimentální bodné poranění
- Pribudliny v alkoholických nápojoch a ich význam pre súdnolekárske posudzovanie opitosti
Kurzy
Zvyšte si kvalifikaci online z pohodlí domova
Revma Focus: Spondyloartritidy
nový kurz
Autoři: prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c., doc. MUDr. Václav Vyskočil, Ph.D., MUDr. Petr Kasalický, CSc., MUDr. Jan Rosa, Ing. Pavel Havlík, Ing. Jan Adam, Hana Hejnová, DiS., Jana Křenková
Autoři: MDDr. Eleonóra Ivančová, PhD., MHA
Autoři: prof. MUDr. Eva Kubala Havrdová, DrSc.
Autoři: prof. MUDr. Pavel Horák, CSc., doc. MUDr. Ludmila Brunerová, Ph.D., doc. MUDr. Václav Vyskočil, Ph.D., prim. MUDr. Richard Pikner, Ph.D., MUDr. Olga Růžičková, MUDr. Jan Rosa, prof. MUDr. Vladimír Palička, CSc., Dr.h.c.
Všechny kurzyPřihlášení#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#Zapomenuté hesloZadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.
- Vzdělávání