Erratum


Vyšlo v časopise: Klin Onkol 2013; 26(3): 178
Kategorie: Erratum

V Klin Onkol 2013; 26(2) byla v článku „Poprach A et al. Epidemiologická a klinicko-patologická charakteristika pacientů s renálním karcinomem: analýza 544 případů z jednoho centra“ chybně vytištěna hodnota p v grafu č. 3B. Autorům se omlouváme a níže přikládáme opravenou verzi grafu č. 3B.

The incorrect value p in Graph 3B was published in „Poprach A et al. Epidemiological and Clinico-Pathological Characteristics od Patiens with Renal Carcinoma: A Single Institution Analysis of 544 Cases“, Klin Onkol 2013; 26(2). We apologize to all the authors and enclose the corrected version of the Graph 3B.

A, B. Křivky přežití (celkové přežití ve vztahu k onemocnění od započetí cílené léčby v závislosti na prognóze dle Henga, B – bez ohledu na to, zda cílená terapie nastala v první nebo druhé linii).
Graf 1. A, B. Křivky přežití (celkové přežití ve vztahu k onemocnění od započetí cílené léčby v závislosti na prognóze dle Henga, B – bez ohledu na to, zda cílená terapie nastala v první nebo druhé linii).


Štítky
Dětská onkologie Chirurgie všeobecná Onkologie

Článek vyšel v časopise

Klinická onkologie

Číslo 3

2013 Číslo 3

Nejčtenější v tomto čísle

Tomuto tématu se dále věnují…


Kurzy Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se

VIRTUÁLNÍ ČEKÁRNA ČR Jste praktický lékař nebo pediatr? Zapojte se! Jste praktik nebo pediatr? Zapojte se!

×