Central European Meeting EAU


Vyšlo v časopise: Ces Urol 2010; 14(3): 198
Kategorie: Zprávy

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členky a členové ČUS,

jak již z minulých let víte, Evropská asociace urologů (EAU) podporuje rozvoj urologie v jednotlivých regionech Evropy. Tradiční součástí a konkrétním projevem této podpory je též pořádání „Central EAU Meetings“ v různých zemích střední Evropy. Koordinátorem je nadále prof. Marberger z Vídně. Postupně se konference konaly již v Rakousku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, v Česku a v Chorvatsku. Formou diskutovaných posterů na vědeckém programu aktivně participují přihlášení účastníci. Nejlepší postery bývají Evropskou asociací urologie (EAU) finančně odměněny a jsou přijaty do vědeckého kongresu následujícího celoevropského EAU kongresu. Výbor ČUS ČLS JEP tuto iniciativu EAU již od začátku podporuje, a proto si vás dovoluje i letos vyzvat k co nejhojnější účasti na tomto mítinku. K účasti jsou zváni nejen rezidenti, ale všichni členové ČUS!

Letošní, v pořadí již desátý, Central European Meeting EAU se bude konat 22.–23. října 2010 v Bratislavě.

Informace o kongresu jsou na internetových stránkách ČUS, eventuálně SUS a EAU (www.cus.cz, www.cem.uroweb.org).

Letos si každý účastník zajišťuje ubytování, dopravu a úhradu kongresového poplatku sám (individuálně). Výbor ČUS letos přispěje do výše 6000 Kč pro školence a do 5000 Kč pro ostatní účastníky, členy ČUS. Kongresové fee činí 50 € do 20. září 2010. Rozdíl při pozdější platbě hradí účastník. Příspěvek bude vyplacen proti dokladům o zaplacení (jízdné, ubytování a další). Zájemci o účast a příspěvek ČUS se přihlásí sekretářce ČUS (Vlasta Králová, Karlovo náměstí 3, 120 00 Praha 2, e-mail: cus.sekr@urocentrum.cz nebo kralova@ urocentrum.cz, fax: + 420 224 923 756) před zahájením akce.

Účtenky k proplacení (maximálně do výše schváleného příspěvku) účastník předloží nejpozději do 14 dnů po akci sekretářce ČUS.

doc. MUDr. Hanuš Miroslav, CSc.

předseda ČUS ČLS JEP


Štítky
Dětská urologie Nefrologie Urologie

Článek vyšel v časopise

Česká urologie

Číslo 3

2010 Číslo 3

Nejčtenější v tomto čísle

Tomuto tématu se dále věnují…


Kurzy Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se

VIRTUÁLNÍ ČEKÁRNA ČR Jste praktický lékař nebo pediatr? Zapojte se! Jste praktik nebo pediatr? Zapojte se!

×