Editorial


Vyšlo v časopise: Lékař a technika - Clinician and Technology No. 3, 2012, 42, 2

Vážené čtenářky a čtenáři, milí kolegové,

předkládané číslo Lékaře a technika je pro tento časopis významné. Jeho vydáním jsme totiž ukončili přechodné období, kdy již od února 2012 fungoval nový elektronický redakční systém pro zasílání, administraci a recenzní řízení příspěvků do časopisu, ale na druhou stranu jsme zpracovávali příspěvky zaslané do redakce před spuštěním tohoto systému a příspěvky v recenzním řízení. I po spuštění tohoto systému jsme po určitou dobu akceptovali i příspěvky zaslané mimo tento systém.

Od října 2012 přecházíme výhradně na nový redakční systém, který má mnoho výhod jak pro autory, tak pro redakci. Z nich lze jmenovat například snadné sledování stavu zpracování a recenzního řízení článku, rychlé předávání článků mezi redaktory a recenzenty a v neposlední řadě možnost okamžité kontroly, zda nedochází ke zpoždění recenzního řízení díky administrativní chybě, neplnění termínů recenzenty apod.

Redakční systém je na adrese http://ctj.fbmi.cvut.cz/ a kromě systému samotného je zde možné najít i detailní návod jak pro autory, tak pro recenzenty i editory.

Věříme, že Vám tento nový systém bude vyhovovat a že nám všem přinese zjednodušení a zrychlení celého procesu redakčního zpracování článků vedoucí ke zmenšení prodlevy mezi zasláním článku do redakce a jeho vydáním jako článku v časopise Lékař a technika.

Karel Roubík, vedoucí redaktor


Štítky
Biomedicína

Článek vyšel v časopise

Lékař a technika

Číslo 3

2012 Číslo 3

Nejčtenější v tomto čísle
Kurzy Podcasty Doporučená témata Časopisy
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se