Přihlášení

Přihlášený uživatel: . Nejste to Vy? Přihlašte se pod svým e-mailem.

Zadejte prosím své heslo do proLékaře.cz, abychom ověřili, že jste to opravdu Vy.

 
Aktuální číslo
Archiv čísel
Informace o časopisu
Redakční rada
Redakce
Předplatné
Pokyny pro autory a recenzenty
Kontakt

Informace o časopisu

Časopis Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie přináší nejnovější poznatky a pohled do problematiky těchto oborů. Využívají ho nejen pracovníci zmíněných oborů, ale užitečné poznatky pro svou práci v něm najdou i ostatní zdravotničtí odborníci.

Časopis Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie získal v roce 2012 IF (Impact Factor) a stále se daří ho udržet.

Časopis má pravidelné rubriky: souborná sdělení, původní práce, krátká sdělení, zprávy ze sjezdů, oznámení, osobní sdělení, recenze knih. Redakce časopisu Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie přijímá rukopisy v češtině, slovenštině nebo angličtině. Časopis vychází čtvrtletně.

Od ledna 2015 časopis Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie zpoplatňuje publikování článků s dedikací grantového či jinak finančně podporovaného výzkumu a vývoje z veřejných zdrojů.

ISSN 1210-7913 (Print)
ISSN 1805-451X (Online)

Dostupnost celého textu článků publikovaných v časopisu Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie přes databázi PUBMED

Časopis Epidemiologie, mikrobiologie, imunologie má nastavený přístup k celým textům publikovaných článků přes databázi PUBMED: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

Po zadání jména autora do databáze PUBMED se objeví požadovaná publikace v seznamu publikací uvedeného autora. Po otevření abstraktu požadované publikace se nabídne na obrazovce vpravo nahoře:

Full text links

Po kliknutí na ikonu „proLékaře“ se otevře abstrakt znovu a pod ním vlevo dole je nabídka PDF textu celého článku ke stažení.

Kreditovaný kurz

 

HIV infekce

Autor kurzu: MUDr. David Jilich
Kurz je ohodnocen 4 kredity ČLK

 
 
 
 
 
 
 
 

nejčtenější články