Přihlášení

Přihlášený uživatel: . Nejste to Vy? Přihlašte se pod svým e-mailem.

Zadejte prosím své heslo do proLékaře.cz, abychom ověřili, že jste to opravdu Vy.

Elektronické kreditované vzdělávací kurzy ČLK a SLK

Kreditovaný kurz

Jak absolvovat kurz

Po nastudování problematiky kurzu přejděte na test.

Pro získání 4 kreditů ČLK máte 3 pokusy, test je nutné absolvovat alespoň na 70 %.
Pro získání 2 bodů ČLnK máte 3 pokusy, test je nutné absolvovat alespoň na 70 %.
Pro získání 2 kreditů SLK máte 1 pokus, test je nutné absolvovat alespoň na 80 %.
Pro získání 1 kreditů SLK máte 1 pokus, test je nutné absolvovat alespoň na 60 %.

V přehledu kurzu uvádíme předpokládaný čas. Tato informace slouží pouze pro Vás. Žádná časomíra u kurzu ani u testu neběží. Čas strávený kurzem i testem je neomezený.

V případě neúspěšného absolvování testu je možné jeho okamžité opakování v rámci 3 pokusů pro získání kreditů ČLK. Pro získání kreditů SLK máte pouze 1 pokus. Po dokončení testu doporučujeme projít si Srovnání, které Vám může pomoct úspěšně absolvovat další pokus.

Nyní můžete přejít k Otevření kurzu, na jehož konci najdete Spuštění testu.

V případě dotazů nám můžete napsat na adresu info@prolekare.cz.

Váš tým,
proLékaře.cz

Hormonální léčba akné

Jednou z nejčastejších kožních chorob je acne vulgaris. Onemocnění výrazně ovlivňuje kvalitu života nemocných. Součástí komplexní léčby acne vulgaris je v indikovaných případech i hormonální terapie. Z praxe vyplývá, že léčba není vždy správně indikovaná. Kurz výborně vysvětluje a shrnuje základní poznatky o hormonální patogenezi acne vulgaris a o možnosti léčby, především využití hormonální antikoncepce. Nabízí doporučení a léčebné strategické poznatky. Kurz je doplněn vědomostním testem na ověření znalostí, což je velmi vhodná a osvědčená didaktická forma.
MUDr. Dominika Diamantová, Ph.D.

Autor kurzu: MUDr. Zuzana Nevoralová, Ph.D.

Pracuje jako vědecký sekretář nemocnice a vedoucí ambulancí dermatovenerologického oddělení Nemocnice Jihlava, p. o. V roce 1999 založila a je vedoucí Akné poradny Nemocnice Jihlava. Je spoluzakladatelkou a místopředsedkyní sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatologické společnosti této sekce.
Externě vyučuje na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, od roku 2015 je také externí spolupracovnicí Kalifornské Univerzity v San Diegu, USA. Podílí se na vzdělávání kožních i ostatních lékařů v oblasti akné i jiných kožních chorob.
Celkem prezentovala asi 500 přednášek a publikovala více než 150 článků v českém i anglickém jazyce (včetně abstrakt), je autorkou monografie Izotretinoin v praxi (2012) a hlavní autorkou knihy Obličejové dermatózy (2016).

Medailonek autora
Odborná garance: MUDr. Dominika Diamantová, Ph.D.
Dermatovenerologické oddělení, Vojenská nemocnice Olomouc

Elektronický systém proLékaře.cz je zařazen do centrálního registru vzdělávacích akcí akreditovaných ČLK. Přidělené číslo registrace: 39565.

 
 

Sdílení a tisk

 
 
 
 

nejčtenější články