Přihlášení

Přihlášený uživatel: . Nejste to Vy? Přihlašte se pod svým e-mailem.

Zadejte prosím své heslo do proLékaře.cz, abychom ověřili, že jste to opravdu Vy.

Elektronické kreditované vzdělávací kurzy ČLK

Kreditovaný kurz

Jak absolvovat kurz

Po nastudování problematiky kurzu přejděte na test.

Pro získání 4 kreditů ČLK máte 3 pokusy, test je nutné absolvovat alespoň na 70 %.
Pro získání 2 kreditů SLK máte 1 pokus, test je nutné absolvovat alespoň na 80 %.
Pro získání 1 kreditů SLK máte 1 pokus, test je nutné absolvovat alespoň na 60 %.

V přehledu kurzu uvádíme předpokládaný čas. Tato informace slouží pouze pro Vás. Žádná časomíra u kurzu ani u testu neběží. Čas strávený kurzem i testem je neomezený.

V případě neúspěšného absolvování testu je možné jeho okamžité opakování v rámci 3 pokusů pro získání kreditů ČLK. Pro získání kreditů SLK máte pouze 1 pokus. Po dokončení testu doporučujeme projít si Srovnání, které Vám může pomoct úspěšně absolvovat další pokus.

Nyní můžete přejít k Otevření kurzu, na jehož konci najdete Spuštění testu.

V případě dotazů nám můžete napsat na adresu info@prolekare.cz.

Váš tým,
proLékaře.cz

Hormonální léčba akné

Jednou z nejčastejších kožních chorob je acne vulgaris. Onemocnění výrazně ovlivňuje kvalitu života nemocných. Součástí komplexní léčby acne vulgaris je v indikovaných případech i hormonální terapie. Z praxe vyplývá, že léčba není vždy správně indikovaná. Kurz výborně vysvětluje a shrnuje základní poznatky o hormonální patogenezi acne vulgaris a o možnosti léčby, především využití hormonální antikoncepce. Nabízí doporučení a léčebné strategické poznatky. Kurz je doplněn vědomostním testem na ověření znalostí, což je velmi vhodná a osvědčená didaktická forma.
MUDr. Dominika Diamantová, Ph.D.

Autor kurzu: MUDr. Zuzana Nevoralová, Ph.D.

Pracuje jako vědecký sekretář nemocnice a vedoucí ambulancí dermatovenerologického oddělení Nemocnice Jihlava, p. o. V roce 1999 založila a je vedoucí Akné poradny Nemocnice Jihlava. Je spoluzakladatelkou a místopředsedkyní sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatologické společnosti této sekce.
Externě vyučuje na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, od roku 2015 je také externí spolupracovnicí Kalifornské Univerzity v San Diegu, USA. Podílí se na vzdělávání kožních i ostatních lékařů v oblasti akné i jiných kožních chorob.
Celkem prezentovala asi 500 přednášek a publikovala více než 150 článků v českém i anglickém jazyce (včetně abstrakt), je autorkou monografie Izotretinoin v praxi (2012) a hlavní autorkou knihy Obličejové dermatózy (2016).

Medailonek autora
Odborná garance: MUDr. Dominika Diamantová, Ph.D.
Dermatovenerologické oddělení, Vojenská nemocnice Olomouc

Elektronický systém proLékaře.cz je zařazen do centrálního registru vzdělávacích akcí akreditovaných ČLK. Přidělené číslo registrace: 39565.

 
 

Sdílení a tisk

 
 
 
 

diskuze