Přihlášení

Přihlášený uživatel: . Nejste to Vy? Přihlašte se pod svým e-mailem.

Zadejte prosím své heslo do proLékaře.cz, abychom ověřili, že jste to opravdu Vy.

Kolekce jaro/léto 2018 přináší novinky i osvědčené modely pro lékařky a lékaře

Kolekce jaro/léto 2018 přináší novinky i osvědčené modely pro lékařky a lékaře

Společnost Cadenza představuje kolekci jaro/léto 2018. Jednička na českém trhu v profesním odívání chce opět bodovat tím, že pracovní oděvy určené pro lékařky a lékaře mohou být nejen kvalitní a funkční, ale i pohodlné a slušivé. V kolekci, která je již v prodeji, jsou zařazeny jak osvědčené modely, tak novinky. Jde o dámské přiléhavé tričko Lyra ze žebrového úpletu a s rukávy ve tříčtvrteční délce. K dostání je ve čtyřech barevných tónech, aby zákaznice mohly svůj outfit sladit do posledního detailu. Mužům je určena klasika ve formě košile a padnoucích kalhot, případně doplněná lékařským pláštěm.

V kolekci jsou zahrnuty osvědčené modely – oblíbené tuniky, sportovní kalhoty, unisexová i tvarovaná trička, elegantní saka, pohodlné sukně či haleny v několika provedení. Pro velký zájem rozšířila Cadenza také nabídku modelů určených pro teplejší období.

Každý model je přitom promyšleným výrobkem, který od prvního náčrtu až po finální šití vzniká v České republice. Tomu odpovídá také kvalita provedení, jemuž vévodí propracovaný střih a použité materiály. Zdůraznit je třeba také promyšlený design, díky kterému je možné jednotlivé modely kombinovat. Neomezené možnosti kombinací pak dovolují zákazníkovi vytvořit si svůj styl odívání od klasického až po sportovní.

Všechny modely je možné vybírat z několika velikostí a barevných provedení. V nabídce jsou také modely ze základní řady za výhodnější cenu. Kompletní nabídka je zveřejněna na webu společnosti Cadenza.

Hodnocení článku

Ohodnoťte článek:     4,5/5, hodnoceno 2x
 
 

Archiv
 
 
 
 
 
 

nejčtenější články